[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1892: Undefined index: Page
Kendilerini Bişey Sananlara Cevap : Forum Duyuruları - 2

Logo

Logo Arşivi
Zaman: 24 Ağu 2017 02:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 13 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2011 15:47 
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

İşletim sistemi: Windows+Mac+Linux
Mesleği: Sistem ve Donanım
scrubs yazdı:
Geçen gün banada bir logo lazım oldu sitenizde buldum ancak indirmeye çalıştığımda ücret ile indirebileceğimi söyleyen bir uyarı ile karşılaştım baştan kızdım dedim madem logoyu koyuyorsun bırakda herkes indirsin yararlansın diye düşündüm, indirmedim tabikide kendim cizdim sonradan düşündüğüm zaman madem bana bı iş için logo lazım ve ben bu işi ücret karşılığı ile yapıyorsam bu logoyu bulduğum yer niye herhangi bir ücret talep etmesin diyerek ve kendımı site sahibinin yerine koyarak haklı bulduğumu söylemek istiyorum sadece. Bizim genelimiz böyle bedava olsun 10 kuruş bile istesek dünya laf söyleriz ama yabancı sitelerde çoğumuz görüyoruzki ismini vermek istemiyorum günlük 15 resim indirmeye aylık 400 500 TL alan siteler var ama kimse kalkıpta onlara sen niye kardeşim parayla satıyorsun demiyor eğer lazım ise parayı yatırıyor. Aynı yolda ilerlemeniz dileğiyle. İyi çalışmalar.

sağolun..bu kadar yorum bizleri mutlu etti.Biz size teşekkür ederiz.

Şu andan itibaren logo indirimi herkese açıktır.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2011 13:02 

Caner bey emeginize herzaman saygimiz var bahsettiginiz konuda sonuna kadar haklisiniz. Belki herzaman cevap yazmasakta bu siteye nekadar minnettariz bilmelisiniz. Fakat biz grafikerler hep hizli ve nefes almadan calistigimiz icin bazen iste araya kayniyor...

yinede HERSEY ICIN TESEKKÜRLER

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2011 13:33 
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

İşletim sistemi: Windows+Mac+Linux
Mesleği: Sistem ve Donanım
Bizler sizlere teşekkür ederiz..

KONU KİLİTLENMİŞTİR.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 13 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: 80023891, abdullahonur, acubukcu, adem, ahmetkorkmaz, applicant79, armagan, arvaly, asburcu, atom77, ayaz555, ayhan, ayşe, Balallar, banu26, bybyby, Byrmakts, cadmax, canmena, cenkcakmak, cesarb, cubukneon, danger, dersim, dido87, DorukPatent, e_2009, edemirel_80, ercan, erolmeltem, fareklam, fflashh, furkanreklam, garibaner, gencreklamblk, golpantograf, grefikir, gülten, haydarinna73, hrn, ihsan, imemm, kalbimsin_67, karma, kelebek66, legalrhymer, LuxuryMe, marcomilano, Matbaa, may_52, maynajans, mehmet yeneroğlu, mehmetopal, mirage, Mustafa Enez, nebi07, netprens, nigde, nilay35, ogz, ozgen81, Panton, perro, purple, qwdarkman, r.emre, reksis, revani, runilk, s__uday, safak65, sakbulat, sansiri, sarikaya, scrubs, sedat_64, signreklam, SMK AJANS, SOMART, sonefe, stalkerr, syphnx, teknik77, tevratbas, thenry79, tırtıl41, tokmak59, ttbircek, typhoon60, ugurvural, user-77, Vatansever, wordless, x3355, yasarsidki, yelba99, yoSun, yusufe, zaferengin, özlem kes ve 125 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
POWERED_BY

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
Arama Motoru Optimizasyonu
[ Time : 0.245s | 24 Queries | GZIP : On ]
Free Vectors Logo Download haber